Suknia ślubna Nelson

Suknia ślubna Nelson

Po pierwsze suknia ślubna w pastelowym i świeżym wydaniu

Subtelny, rozbielony róż to istna gratka pośród najmodniejszej gamy kolorów używanych obecnie przez najsławniejszych projektantów w modzie ślubnej. Delikatna odsłona sukni ślubnej to wyśmienita alternatywa „z rumieńcem” dla tradycyjnej bieli. W połączeniu z koronkami zyskujemy jeden z przodujących obecnie trendów – lekką i romantyczną stylizację.

 Po drugie uwodzicielski dekolt

Kokieteryjny dekolt typu carmen skradł serca kobiet  na całym świecie i bardzo mocno zaznaczył swoje miejsce na wybiegach mody ślubnej. Gustownie wyeksponowane ramiona i obojczyki nie tylko kuszą seksapilem, ale sprawią, że sylwetka staje się lżejsza i z pewnością podkreśla atrakcyjność Panny Młodej.        W projekcie Nelson zastosowano cielisty materiał rozkładający się na dekolcie, który pięknie niweluje efekt nagości pozwalając przy tym na zaprezentowania zmysłowych dźwięków.

 

Po trzecie długi rękaw

Klasyk, który powraca niczym bumerang. Liryczne, mocno dopasowane do ciała rękawki otulają ramiona cielistą tkaniną. Taki zabieg w kuszący i nieoczywisty sposób eksponuje fragmenty ciała. Rękawy wykończone ozdobnymi haftami, które nakreślają królewski szyk.

 

Po czwarte lekka księżniczka

Warstwy tiulu pokrywają spódnice nie czyniąc jej typową, ciężką „bezą”. Wyrafinowany, prosty krój oraz obszerna spódnica w zwiewnym wydaniu to prawdziwa pokusa dla amatorek subtelnych stylizacji. Towarzyszące jej koronkowe aplikacje oraz muśnięcie pastelowym kolorem sprawia, że ta Princeska wpisuje się we współczesne kanony naturalnego piękna.

 

Po piąte „zoom na plecy”

Mimo, iż plecy to tylna część kreacji to właśnie one stanowią w tej chwili wiodący motyw na temat sukien ślubnych. Fantazyjny dekolt na plecach w na wzór litery „V” zestawiono z efektem koronkowych aplikacji przyklejonych na cielistym materiale. Wzór detali został przeniesiony z przodu sukni ślubnej zachowując powtarzalność zdobienia. Głębokie wycięcie zaznaczono koronkowym obszyciem, a uwieńczeniem tego efektownego elementu sukni jest słodka linia guziczków.

Brak Komentarzy

Niestety, komentowanie jest obecnie wyłączone.