Czyste i nowoczesne suknie ślubne

Czyste i nowoczesne suknie ślubne

Mniej znaczy więcej – słuchaj serca i swoich pragnień i postaw na minimalizm. Ten styl zachwyca oszczędną formą w zestawieniu z ekskluzywnymi tkaninami co pozwala na projektowanie ponadczasowych sukien ślubnych. Styl minimalistyczny to jeden z najbardziej eleganckich i wyrafinowanych stylów.  Tak więc usuńmy warstwy, pozbądźmy się setki detali i przyjmijmy uproszczony design. Niech Twoja suknia ślubna będzie płótnem, a Ty swoistym arcydziełem. Nasze czyste, a zarazem nowatorskie suknie ślubne wyróżniają się właśnie poprzez uproszczenie. Oferujemy modele o prostych liniach wykonane z tkanin o wysokiej jakości. Takie konstrukcje stają się uwodzicielskie i nienaganne. Modele dostępne w kolekcji Herms https://www.moda.slubna.eu/suknie-slubne/herms/

Pierwsza nasza propozycja wśród sukien ślubnych marki Herms to model Graziano , która dzięki subtelnym dodatkom w mgnieniu oka zmienia swoją formę. Ta atrakcyjna suknia  ślubna to klasyczne piękno w ultranowoczesnym wydaniu.

 

Zaprojektowana z luksusowego materiału posiada unikalny, nakładający się na siebie tkaniną drapujący dekolt. Zakładki materiału biegną wzdłuż talii wspaniale ją akcentując, a brak zdobień na całej długości sukni stanowi świetną bazę pod ślubne dodatki. Suknia wyposażona została w dodatkowy materiał, który całkowicie przeobraża górę sukni w prosty dekolt zapewniając dodatkową osłonę ramion. Do sukni można również doczepić tren, aby zaakcentować tradycyjną formę sukni ślubną.

Drugi model o czystej linii to zmysłowa Garches. Elegancka propozycja wykonana z satyny o prostym fasonie litery A w kolorze kości słoniowej. Suknia wyróżnia się kopertowy dekoltom, który dzięki licznym marszczeniom wspaniale prezentuje biust tworząc dekolt w kształcie delikatnego serduszka. W talii sukni widać wyraźne odcięcie dzięki czemu uzyskujemy efekt sukni złożonej z dwóch, odrębnych części. Zmysłowe rozcięcie na całej długości spódnicy zapewni nutę seksapilu oraz kobiecej tajemniczości. Dodatkowego pazura dodają długie, białe rękawiczki  z akcentem pereł, które są doskonałym atrybutem dedykowanym Pannom Młodym.

 

 

Brak Komentarzy

Niestety, komentowanie jest obecnie wyłączone.