Magia Koronki trwa!

Magia Koronki trwa!

Każdego sezonu, tworząc nowe kolekcje ślubne, projektanci muszą sięgnąć po najbardziej tradycyjny i ściśle związany z ceremonią ślubną materiał – koronkę. To ponadczasowa tkanina od wieków nie wyszła z mody ślubnej, a współczesne Panny Młode po dziś decydują się na piękne suknie z misternymi zdobieniami. Koronkowa suknia ślubna to prawdziwe ucieleśnienie szlachetnego królewskiego wizerunku, przepełnionego elegancją i lekkością. Mimo, że gama tkanin z jakich powstają suknie ślubna jest ogromna to koronka cieszy się cały czas największa popularnością.

Klasyczna suknia ślubna wykonana z koronki w tradycyjnym tego słowa znaczeniu pojawiła się w modzie ponad sto lat temu i stała się prawdziwym standardem mody ślubnej na całym świecie. Modele sukien ślubnych uszyte z wykorzystaniem koronki zachwycają większość Panien Młodych i wiemy dlaczego!

*koronki urzekają misternością i gracją ażurowego przeplatania się nitek i wzorów

*są idealna do stworzenia wyrafinowanego, niewinnego i delikatnego wizerunku Panny Młodej

*dzięki koronkom wygląd staje się szlachetny nawet w najprostszym i najbardziej lakonicznym wykonaniu

*koronka zachwyca różnorodnością kształtów, faktur, wzorów, oryginalnością kroju  i wykończenia, dzięki czemu każda dziewczyna będzie mogła wybrać

suknię ślubną swoich marzeń

Koronka prezentuje się bardzo pięknie, można ją łatwo udrapować, a co bardzo ważne cudownie łączy się z wieloma innymi tkaninami podkreślając kobiece wdzięki. Co ważne jej użycie sprawdzi się w każdym fasonie i przy prezentacji przeróżnych detali. Taki wybór jest absolutnie ponadczasowy, więc co roku możemy zobaczyć, jak koronkowe suknie ślubne zmieniają się na światowych wybiegach.

 

Brak Komentarzy

Niestety, komentowanie jest obecnie wyłączone.