Najpiękniejsze detale kolekcji Soul Of Te Sea

suknia ślubna 2019

Najpiękniejsze detale kolekcji Soul Of Te Sea

Harmonijna i estetyczna kolekcja sukien ślubnych „soul of the sea” prezentuje zapierające dech w piersiach kreacje kuszące wyjątkowymi detalami. Zainspirowana morską duszą przemyca niezwykle seksowne sylwetki pełne lekkości i kobiecych elementów. Luksusowe modele wyróżniają się ciekawym doborem motywów zdobniczych oraz oryginalnym wykończeniem. Różnorodne kroje – od wąskich w stylu rybki, wygodne o linii A, po obszerne balowe sprawią, że każda Panna Młoda znajdzie coś dla siebie.  Przyjrzyjmy się tej kolekcji nieco bliżej i zobaczmy najpiękniejsze ornamenty jakie możemy tu znaleźć.

 

Jak w każdej kolekcji nie zabrało romantycznego motywu koronek, który nie jest tylko słodkim  i dziewczęcym dodatkiem, ale przybiera formę zmysłowych aplikacji. Misterne hafty ozdabiają każdą suknię ,a dbałość o szczegóły nawet najmniejszych ażurowych detali sprawia, że każda z nich jest wyjątkowa. Ta pełna temperamentu hiszpańska marka utwierdza Nas w przekonaniu, że koronka przybiera różne formy i można ją nosić w wielu odsłonach. Rozmaitość wzorów oraz ich intensywność podkreśla kobiecość i wydobywa z Panny Młodej to co najpiękniejsze.

suknia ślubna 2019

 

 

Kolejny, szalenie modny ozdobnik, którego nie zabrakło w tej nietuzinkowej kolekcji to biżuteryjne wykończenie.  Sznury cekin fantazyjnie przeplatają się na tkaninach wzbogacając i cudownie rozświetlając stylizacje. Mieniące się dodatki powracają w wielkim stylu dodając sukniom przestrzenności                                   i niepowtarzalnego charakteru. Estetyka glamour w towarzystwie romantycznych ornamentów potrafi idealnie współgrać co zauważymy przyglądając się ciekawym fakturom hiszpańskich sukien ślubnych.

Suknia slubna 2019

 

Bogactwo i minimalizm – te zestawienie potrafi zaskoczyć każdego o czym w intrygujący sposób przekonuje Nas marka Ida Torez. Suknie potrafią z jednej strony zachwycać mnogością zdobień od mięsistych, rzeźbionych haftów po obsypanych brokatem tkanin, aby z drugiej strony przykuć uwagę swoją delikatnością. Subtelne akcenty precyzyjnie ugrzeczniają nawet królewskie stylizacje.

Galeria kolekcji Soul of the sea

 

 

 

Brak Komentarzy

Niestety, komentowanie jest obecnie wyłączone.