Najbardziej pożądane dekolty w sukniach ślubnych 2018

suknia ślubna Eva Lendel Britany

Najbardziej pożądane dekolty w sukniach ślubnych 2018

Dekolt sukni ślubnej wbrew pozorom zajmuje bardzo mocną pozycję stylizacji ślubnej. Może wydłużyć sylwetkę, skrócić, uwydatnić biust, a także go zakryć. Zakres jego funkcji jest ogromny. Jak co roku nowe trendy również tutaj wskazują nam co jest modne, a co passe.

Gorsetowe suknie ślubne z dekoltem w kształcie serduszka, który możemy zauważyć w wielu fasonach księżniczki mają obecnie bardzo dużą konkurencję, ale wcale nie zostaną odsunięte w cień. Typowe princesski będą wyróżniać się ciekawymi konfiguracjami dekoltów. Jednym z wiodących trendów są rękawy zsunięte z ramion, często powiązane właśnie z dekoltem sweetheart. Klasyka w towarzystwie hiszpańskiego temperamentu to zaskakujące i seksowne połączenie, wobec którego ciężko przejść obojętnie współczesnym księżniczkom.

suknie ślubne - Eva Lendel Cameron (3)

suknie ślubne – Eva Lendel Cameron (3)

Kolejna zmysłowa i urocza suknia ślubna to dekolt typu halter neck czyli zapinany pod szyją. Taki krój jest bardzo wygodny i przepięknie eksponuje ramiona oraz barki. Decydując się na ten typ dekoltu możesz całkowicie zrezygnować z biżuterii na szyi, gdyż halter neck jest ozdobą samą w sobie!

Jednym z najbardziej pożądanych modeli w roku 2018 będą suknie ślubne z transparentnym dekoltem pokrytym koronką lub wzbogaconym haftami. Przeźroczystość sprawia, że suknia ślubna nie posiada ramiączek, a jedynie dyskretny materiał, który magicznie okrywa górne części dekoltu. Bardzo tajemniczy i elegancki projekt  szczególnie dedykowany wysokim kobietom z długą i smukłą szyją.

suknia ślubna Eva Lendel White (4)

suknia ślubna Eva Lendel White (4)

Na nie mniejsza uwagę w sezonie ślubnym 2018 zasługują dekolty na plecach. Gorsetowe sznurowania, wiązane – krzyżowo tasiemki, open back bądź głębokie wycięcia w kształcie V królują obecnie na wybiegach i upiększają plecy modnych Panien Młodych. Takie wycięcia w sukniach ślubnych potrafią zachwycić szczególnie jeśli są doskonale wykończone za pomocą biżuteryjnych aplikacji bądź ponadczasowych koronek. Dopracowane co do najdrobniejszego szczegółu prezentują się spektakularnie na szczupłej sylwetce i śmiało mogą być jedyna ozdobą sukni ślubnej.

suknie ślubne - Eva Lendel Britany (1)

suknie ślubne – Eva Lendel Britany (1)

Pełna kolekcja sukni ślubnych Eva Lendel:

https://www.moda.slubna.eu/suknie-slubne/evalendel/santorini/

Brak Komentarzy

Niestety, komentowanie jest obecnie wyłączone.