Coś dla odważnej Panny Młodej!

Coś dla odważnej Panny Młodej!

Coś dla odważnej Panny Młodej!

Każda kobieta skrywa w sobie pewną tajemnicę, emanuje własnym wdziękiem i stylem. Dla jednych kwintesencją kobiecości jest naturalność, a dla drugich świadomość własnych atutów, które uwielbiają eksponować. Projektanci jak już nie raz zauważyliśmy w naszych poradach doskonale wiedzą czego pragnie współczesna kobieta i do jakich stylizacji dąży. Chce wyglądać modnie, szykowanie i seksownie. Aby spełnić te wymagania twórcy mody projektują tak, aby każda z Was mogła się odnaleźć w wymarzonej kreacji – nawet tej bardzo odważnej. A czyż nie sztuką jest stworzenie takiej sukni ślubnej, która będzie zmysłowa, ukaże cielesność, jednocześnie zapewniając wyrafinowanie i elegancję w czystej postaci? Z roku na rok suknie są coraz bardziej odważne, jednak z zachowaniem przy tym wszelkich estetycznych walorów. Sprawdźcie o czym mowa!

 

Cielistość
Koronka została już wykorzystana i ukazana w tylu osłonach, że nie zdołaliśmy tego wyliczyć. Obecnie wydaje się ona nieodłącznym elementem sukni ślubnej. Dla odważnych Pań przygotowano bardzo kuszącą propozycję. Mowa o podszyciu koronki w kolorze cielistym, a nie białym. Cielisty tiul musi przylegać do skóry tak, aby stanowiły jedność. Materiał ukrywa prześwity, a jednocześnie tworzy efekt nagich części ciała. Zwiewne i warstwowe spódnice z niewidoczną tkaniną pod białą koronką tworzą iluzję nagości. Końcowy efekt bardzo śmiały, ale niezwykle wytworny.

 


Ramiączka „spaghetti”

Kolejna propozycja dla osób poszukujących odważnych rozwiązań to sukienki ślubne z bardzo cieniutkimi ramiączkami typu „spaghetti” przywołujące modę z lat 90-tych. Nie jest to model, który będzie pożądany przez każdą kobietę, aczkolwiek jest mocnym wyróżnieniem wśród sukienek. Cienkie ramiączka eksponują piękno szczupłych ramion i mimo prostoty mają w sobie bardzo dużo uroku. Zapewniają efektowne wsparcie dla górnej części sukni i pomagają w utrzymaniu jej w pożądanej linii. Doskonale sprawdzą się przy lekkich i zwiewnych tkaninach.

suknia ślubna kolekcji Lanesta - Monik

suknia ślubna kolekcji Lanesta – Monik

 


 

Znakomitym pomysłem jest ich zestawienie z przeźroczystym gorsetem z widocznymi fiszbinami. Tutaj wymagana będzie nienaganna sylwetka i płaski brzuch. Bieliźniany gorset wkomponowany w długą, mocno opinającą ciało spódnicę tworzą efekt, wobec którego nie da się przejść obojętnie.

suknia ślubna Blash - Lanesta

suknia ślubna Blash – Lanesta

 


Suknie dwuczęściowe

 

Osobna spódnica i osobny top to ciekawy i oryginalny trend, który na dobre wkradł się na salony. Propozycji jak nosić taki model jest mnóstwo. Niektóre skłaniają się do plażowego look-u, ale istnieje wiele wersji, które jak najbardziej nadają się do wystąpienia na ślubnym kobiercu. Adresatkami takich stylizacji będą odważne, pozbawione kompleksów kobiety, odznaczające się proporcjonalną i wyrzeźbioną sylwetką. To co tutaj będzie przykuwało największą uwagę to brzuch, który jest zazwyczaj lekko odkryty. Dużym atutem tej nietuzinkowej kreacji jest swoboda w dobieraniu spódnicy do krótkiej góry. Luźny top nie krępuje ruchów w przeciwieństwie do gorsetu, dzięki czemu zapewnia Pannie Młodej swobodę w ruchach. Z pewnością nieliczne Panny Młode zdecydują się na taką sukienkę, ale jeśli jesteście świadome swoich walorów to zachęcamy do takiego wyboru !

 

suknia ślubna Riviera - Lanesta

suknia ślubna Riviera – Lanesta

Brak Komentarzy

Niestety, komentowanie jest obecnie wyłączone.