Współczesny wydźwięk lat 80

Współczesny wydźwięk lat 80

Uwaga: Styl modowy na miarę lat osiemdziesiątych powraca w wielkim stylu 

 Lata osiemdziesiąte były określone poprzez dość odważne trendy, dlatego dostosowanie kluczowych stylów tej dekady do współczesnych projektów może być naprawdę trudnym przedsięwzięciem. Falbany i kokardki z tafty, przesadnie wyskalowane ramiona, neonowe poświaty mogą szybko zacząć wyglądać kostiumowo, jeśli nie będziesz zbyt ostrożna. Ale bez obaw ! ślubni projektanci podeszli bardzo profesjonalnie do tego tematu i z pewnością przygotowane przez nich propozycje sukien ślubnych nie przekraczają cienkiej granicy.

Zacznijmy od sugestywnego dekoltu z lat osiemdziesiątych. Precyzyjnie wykończona koronką góra, przyciąga wzrok i cudownie oprawia twarz Panny Młodej. Dekolty mogą być bardzo seksowne lub subtelnie łączone  z półprzezroczystymi tkaninami. Wielowymiarowy wygląd aplikacji zapewni wspaniały, romantyczny obraz.

Ten trend to jeden z delikatniejszych wzmianek o latach osiemdziesiątych ponieważ w tym czasie Panny Młode stawiały przede wszystkim na obszerne suknie ślubne z długimi welonami i z ogromną ilością dodatków. To co prezentowano w największym wymiarze to katedralne treny,  bufiaste rękawy i kokardy  w wersji BIG. Wyobrażając sobie taka stylizację z pewnością na myśl przychodzi Ci słowo „kicz”. Współczesne kolekcje  rozważnie dozują te przeskalowane detale zachowując dobry smak i prawdziwe poczucie gustu w ślubnych stylizacjach.  Wystarczy jeden z tych dodatków i wcale nie wersji BIG, aby zainspirować się latami 80-tymi i precyzyjnie wmieszać je w obecną modę. Wystarczy, że wyposażysz Swoją suknię ślubną w szalenie aktualny dodatek w postaci długiego trenu. Panny Młode w latach 80-tych uwielbiały metry koronkowego materiału, który sunął się za nimi po ziemi. Suknie roku 2020 również kochają długie treny, jednak za ich wykonanie odpowiadają luksusowe, transparentne tkaniny cudownie wykończone mięsistymi haftami.

Dekada lat 80-tych to również niebanalne koronki, warstwy falbanek i ciepłe odcienie beżu. Wspaniałym modelem zaprojektowanym w duchu tych 80tych jest suknia ślubna „Amy”. Ta niezwykle nowatorska suknia łączy w sobie cudowne trendy vintage. Unikalny design i doskonałe detale wprawią w zachwyt każdą nowoczesną Pannę Młodą, która nie boi się eksperymentować.

Brak Komentarzy

Niestety, komentowanie jest obecnie wyłączone.