Welony naprawdę wracają!

Welony naprawdę wracają!

…a my naprawdę się z tego cieszymy 😊

Nieco zapomniane, co roku zastępowane innymi akcesoriami, tradycyjne welony będące atrybutem Panny Młodej przechodzą swój renesans, aby udowodnić, że są takim dodatkiem, który dopełni ślubną stylizację nawet przy nowatorskim fasonie. Welony w szczególny sposób podkreślą Twój wygląd i wprowadzą romantyzm zarówno do stylu vintage, glamour, boho czy też do prostej bądź wielowarstwowej sukni. Te klasyczne akcesoria dostępne są w różnych długościach jednak w tym roku rozglądaj się za spektakularnym welonem sunącym się po ziemi. W 2021 roku długi welon w stylu katedralnym lub wiktoriańskim będzie prawdziwym hitem !

Nawet jeśli do tej pory nie myślałaś o tym dodatku to jesteśmy przekonani, że szybko przekonasz się o jego magicznym uroku. Jeśli Twój wybór padł na minimalistyczną suknię ślubną o prostych liniach to welon niczym za dotknięciem magicznej różdżki przeistoczy ją w niezwykle modną stylizację. Welony tego sezonu nie są akcentem, ale są częścią ogólnego wyglądu Panny Młodej.

https://www.moda.slubna.eu/suknie-slubne/liretta/b/suknia%20%C5%9Blubna%20rybka%2018025%20Bourbon%20(4).jpg

Oczywiście przy jego wyborze należy się trzymać kilku ważnych zasad. Proste, delikatne welony dobrze komponują się z mocno zdobionymi i wyszukanymi sukniami, a nieco dekoracyjne są idealnym dodatkiem do czystej, eleganckiej sukni. I tutaj na chwilę się zatrzymamy, aby sięgnąć po nowinki modowe. Ślubne trendy coraz bardziej stawiają na luksusowe welony z drogocennym wykończeniem. W najgorętszych propozycjach nie zabrakło również  metalicznych nici, cekinów lub kwiatowych aplikacjami. Oprócz ciekawych zdobień projektanci zaczęli czerpać z ciekawej kolorystki. Róż, szampan, czerń i kość słoniowa to jedne z najpopularniejszych kolorów welonu, które powoli odnajdujemy na wybiegach. Mimo wielu urozmaiceń najważniejsze jest, aby  welon przepięknie korespondował z suknią ślubną,  Jeśli zarówno suknia, jak i welon mają aplikacje koronkowe, powinny współgrać ze sobą we wzorze. Z kolei wybierając subtelny welon ślubny bez żadnego zdobienia, suknia ślubna powinna zawierać półprzezroczyste wstawki z podobnego materiału. Ogromnym powodzeniem cieszą się welony katedralne zdobione koronką. Często wybierane są te wykonane z miękkiego tiulu ponieważ są znacznie lżejsze i mają szykowny, wdzięczny wygląd.

https://www.moda.slubna.eu/suknie-slubne/liretta/b/suknia%20%C5%9Blubna%2018040%20Lintong%20(4).jpg

My jesteśmy na TAK, a Wy?:)

Brak Komentarzy

Komentarz