Wcięcia i rozcięcia w sukniach ślubnych

suknia ślubna Eva Lendel Kristina

Wcięcia i rozcięcia w sukniach ślubnych

Czy jesteś jedną z tych Panien Młodych, które uwielbiają romans tradycyjnej sukni ślubnej z czarującymi detalami?

Koniecznie musisz rozważyć jeden z najgorętszych trendów roku 2019 jakim jest uwodzicielskie rozcięcie.

 

suknia ślubna Eva Lendel Kristina

suknia ślubna Eva Lendel 2019 Kristina

 

Kokieteryjne rozcięcie sukni ślubnej może być wspaniałym wykończeniem prostej spódnicy lub seksowną niespodzianką w sukienkach Boho. Poza tym, jeśli masz zgrabne, długie nogi jest to stylowy sposób, aby pokazać je w dniu Swojego ślubu.

 

Wycięcie bardzo często stosuje się w celu uatrakcyjnienia gładkiej spódnicy. Zastosowane z przodu, z boku lub z tyłu  sprawi, że długa suknia ślubna mimo swej tajemniczości podkreśli atuty Panny Młodej. Kuszące rozcięcie może przybierać przeróżne długości.

 

Jednym z najpiękniejszych rozwiązań jest rozcięcie sięgające do wysokości uda. Najsłynniejsi projektanci sukni ślubnych posiadają w swoich kolekcjach przynajmniej jedną taką stylizację. Aby skromniej podejść do trendu, możesz zdecydować się na wycięcie, które zatrzymuje się tuż powyżej kolana. Spódnice tak jak i dekolty w sukniach ślubnych dają ogromne pole do popisu fantazją i modnym stylem.

 

Cięcia można śmiało łączyć z koronkami bądź półprzezroczystymi tkaninami stawiając na romantyczną elegancję. Jeśli pragniesz błyszczeć nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmysłowy rozporek został obszyty połyskującymi nićmi bądź uwieńczony mieniącymi się koralikami.

 

 

suknia ślubna Kristina od Eva Lendel

suknia ślubna Kristina od Eva Lendel 2019

Przyciągniecie uwagi do zgranych nóg to nie jedyna możliwość przedstawienia swoich walorów.

 

Niekwestionowanym liderem wśród trendów są wycięcia w talii typu „cut out”. Focus na talię pokochały Panie na całym świecie.  Minimalistyczne  cięcia to sprytny trik, który zwróci uwagę na kobiece kształty jeszcze bardziej podkreślając talię i optycznie ją wyszczupli.

 

Efektowne wycięcie po bokach może odkrywać subtelnie ciało lub aluzyjnie kusić przysłoniętą siateczką lub koronką. Idąc coraz wyżej musimy wspomnieć  o nietuzinkowych dekoltach, które obecnie zostały już tak mocno wyeksponowane, że sięgają do pasa.

 

Forma pionowego wycięcia zazwyczaj na kształt litery V może być wspaniałym urozmaiceniem sukien o prostych krojach. Dodatkowa możliwość wykorzystania motywu illusion przepięknie przyozdobi dekolt subtelnymi haftami lub koralikami nadając mu  nieskazitelnego blasku.

 

Suknia ślubna Angel od Eva Lendel 2019

Suknia ślubna Angel od Eva Lendel 2019

Brak Komentarzy

Niestety, komentowanie jest obecnie wyłączone.