Tren przy najmodniejszych sukniach ślubnych

Tren przy najmodniejszych sukniach ślubnych

Jeśli ślub jest bajką, to suknia ślubna z trenem czyni go jeszcze bardziej magicznym.

Tradycyjny „ogon” ślubny to część sukni ślubnej, która rozciąga się i biegnie wzdłuż podłogi, dzięki czemu każda Panna Młoda poczuje się jak księżniczka na tle romantycznej scenerii. Majestatyczna oprawa dodaje szyku i elegancji oraz świetnie wysmukla sylwetkę. Oto niektóre suknie ślubne z najnowszych kolekcji z dodatkiem w postaci przepięknego trenu, które absolutnie pokochaliśmy!

Idealnym wyborem dla minimalistycznej Panny Młodej jest model ME 158 z kolekcji METROPOLIAN. Jeśli chcesz zachwycić przepięknym zakończeniem kreacji nie mając przy tym problemów z chodzeniem to suknia z wyposażona w tren typu Sweep jest świetnym wyborem. Ten najkrótszy spośród trenów stanowi bezpośrednie przedłużenie sukni ślubnej tworząc z nią spójną całość. Suknia urzeka także wspaniałym nawiązaniem do lat dwudziestych. Delikatne kryształowe detale podkreślające głęboki dekolt w szpic oraz haftowana koronka sprawiają, że relatywnie prosty krój nabiera blichtru. Obowiązkowe odkryte plecy i nieco szersze ramiączka cudownie eksponują sylwetkę . W tym modelu spotyka się ponadczasowy romans z trendami na miarę szalonych lat 20.

 

Suknia ślubna Demetrios ME158

 

Nieco dłuższym trenem, który również nie będzie zbyt kłopotliwy podczas ruchu jest tren Chapel który uwieńcza model Style 8015. Taka długość zapewni elegancję i płynny wygląd nie przytłaczając sukni. W połączeniu z luksusową, tiulową spódnicą stylizacja nabiera zwiewnego i lirycznego charakteru. Jednolity dół kontrastuje z atrakcyjną górą zdobioną wykwintną, haftowaną koronką, która schodzi na wysokość bioder cudownie modelując sylwetkę. Aby spotęgować nieco dostojność stylizacji, suknia posiada przepiękny dodatek w postaci rozłożystego, kolistego welonu, który uatrakcyjniono kwiecistymi haftami rozrzuconymi po transparentnej tkaninie.

 

Suknia ślubna Demetrios 8015

 

 

O wiele dłuższym i bardziej reprezentacyjnym „ogonem” ciągnącym się po ziemi jest tren katedralny. Idealny dla bardziej formalnej i tradycyjnej Panny Młodej, która marzy, aby uwaga wszystkich gości skupiała się właśnie na niej. Spójrz na model Style 1044 – klasyczna, a zarazem niezwykle nowoczesna suknia ślubna zachwyca kunsztowną koronką wzbogaconą koralikami osadzoną na tiulowej podszewce. Rzeźbiony dekolt „sweetheart” oraz głębokie wycięcie osłonięte transparentną tkaniną eksponuje atuty Panny Młodej w wyszukanym stylu. Suknia posiada niezwykle efektowny tył czego zasługą nie jest wyłącznie mocno wyeksponowany dekolt. Haftowany, katedralny tren osłania krótszy tren typu Sweep zapewniając podwójny efekt wow. Bez wątpienia tren w takiej odsłonie wygląda przepięknie, szczególnie na fotografiach.

 

Suknia ślubna Demetrios 1044

Brak Komentarzy

Niestety, komentowanie jest obecnie wyłączone.