Suknia ślubna w stylu „Glitter’’

Suknia ślubna w stylu „Glitter’’

Glitter to odrodzony trend, który może się wydawać, że nie jest już czymś wyjątkowym ani rewolucyjnym, jeśli chodzi o modę ślubną. Jednak opalizujący połysk szlachetnej tkaniny, mieniące się hafty i bogato błyszczące dodatki nie wyjdą z mody ślubnej jeszcze przez bardzo długi czas. Dlatego projektanci nadal zachwycają Panny Młode aranżując ślubne stylizacje w idei wyjątkowego blasku. Na sezon 2021-2022 popularny w minionych latach metaliczny połysk zostaje zastąpiony wdzięczną, dyskretną poświatą. Hafty z koralików lub cekinów z odblaskiem masy perłowej, lśniące tiule, brokatowe tkaniny są u szczytu popularności. Magiczne suknie ślubne zostały doskonale uchwycone  w kolekcji ślubnej Evy Lendel „Golden Hour”. Odbicie światła, gra ciepłych odcieni luksusowych tkanin i cudowne akcenty, sprawią, że zakochasz się w tych naprawdę oszałamiających sukniach ślubnych.

Jedną z najpiękniejszych propozycji, która odzwierciedla wyobrażenia tej fenomenalnej kolekcji jest model Veronika.  Lekka suknia ślubna z dekoltem w kształcie serca i odkrytymi rękawami kusi również trendem przeźroczystości. Mocno dekorowany gorset przyciąga uwagę kwiecistymi koronkami i połyskującymi koralikami. Spódnica w głównej mierze wykonana z domieszką mieniącego się tiuli pomaga uzyskać bogaty, lekki w dotyku wygląd. Dzięki uderzającym liniom i wspaniałym zdobieniom zrozumiesz, dlaczego ta stylizacja jest prawdziwą gwiazdą na scenie mody ślubnej.

Nawiązując do eleganckiego lśnienia, obecnie niezwykle modnym detalem jest peleryna zdobiona luksusowym haftem okraszona błyszczącymi paciorkami. Takiego dopełnienia odszukamy w modelu Hadley. Biżuteryjna ozdoba przeniesie każdą suknię ślubną na wyższy poziom szykowności  i zagwarantuje efekt „wow”.  Model  dostępny również w naszym salonie. Zapraszamy na przymiarki:)

 

 

Brak Komentarzy

Niestety, komentowanie jest obecnie wyłączone.