Słodki Dekolt i Model Sky

Słodki Dekolt i Model Sky

Wybór sukni ślubnej jest zdecydowanie najważniejszym aspektem ślubu (oczywiście poza Panem Młodym ;)) Możesz całkowicie oddać się Swoim pragnieniom i spełnić fantazje z dzieciństwa. Ale to wiąże się z pewną złożonością. Do wyboru masz mnóstwo krojów, tkanin, odcieni i szeroką gamę detali.  Trudno wiedzieć, od czego zacząć, ale jednym z podstawowym wyborów w celu osiągnięcia wymarzonej sylwetki jest odpowiedni dobór dekoltu. W większości Panny Młode chcą podkreślić swoje ulubione kształty i ukryć cechy, które ich zdaniem nie są idealne. I tu z pomocą przychodzi w dalszym ciągu cieszący się ogromną popularnością wśród kobiet dekolt Serduszko. Suknia ślubna z dekoltem w kształcie serca jest mistrzem w modelowaniu ramion oraz wydłużaniu szyi, a co za tym idzie całej sylwetki. Niezależnie od fasonu na jaki się zdecydujesz musisz po prostu rozważyć sukienkę ślubną pozbawioną ramiączek. Taka stylizacja ślubna bez ramiączek w towarzystwie dekoltu Sweetheart jest idealna dla kobiet w kształcie klepsydry. Takie zestawienie sprawia, że stylizacja będzie bardzo seksowna, a jednocześnie nie zabraknie jej kobiecego romantyzmu.

Po drugiej stronie monety wariacji mamy rękawy! Suknia ślubna z lekko opadającym rękawem dodaje dużo teatralnego charakteru i zmysłowości. Aby nie odbiegać od wymarzonego wyglądu księżniczki wiele sukien z rozłożystą spódnicą wyróżnia się w 2022 roku połączeniem z luksusowym, bieliźnianym gorsetem. Tu spotyka się eteryczna fantazja ze współczesną interpretacją Panny Młodej. Wszystkie powyższe propozycje wyglądu sukni ślubnej zostały idealnie odzwierciedlone w modelu Sky.

Dodatkowo suknia została wzbogacona perłami, które rozsypane na całej jej długości dodają niezwykłego blasku. Perłowe detale na całej powierzchni tworzą oszałamiający wygląd i wpisują się w najgorętsze trendy 2022. Zachęcamy do przymiarki  oszałamiającej sukni Sky w naszym salonie. <3

Brak Komentarzy

Niestety, komentowanie jest obecnie wyłączone.