Prosta suknia ślubna dla niebanalnej Panny Młodej

Prosta suknia ślubna dla niebanalnej Panny Młodej

Szukasz prostej sukni ślubnej, która nie rezygnuje z oryginalnego stylu? To może być łatwiejsze niż myślisz! Proste suknie ślubne są idealne dla umiarkowanej Panny Młodej, która mimo wyboru minimalizmu chce zrobić duże wrażenie w dniu swojego ślubu. Luksusowe tkaniny i tendencja w stronę estetyki bez zbędnych dodatków i zamieszania łączą się, aby stworzyć wymarzoną suknię ślubną. Aby pomóc Ci utrwalić ten styl, wybraliśmy dwie  nieskomplikowane stylizacje dostępne w Naszych salonach. Te eleganckie suknie ślubne zostały stworzone po to, by przykuć uwagę i  mimo minimalistycznego podejścia są całkowicie różne.

Elegancka, wytworna suknia ślubna z odsłoniętym tyłem marki Eva Lendel o nazwie Caprice z nieprzypadkowej kolekcji „Less is more 2021”. Ta minimalistyczna suknia ślubna została w całości uszyta z krepy zapewniając wygodę i nieskazitelny komfort. Suknia jest maksymalnie dopasowana do sylwetki przez co kusi                 i podkreśla najpiękniejsze, kobiece kształty.  Przód sukni został zabudowany, aby jeszcze mocniej skontrastować jej tył gdzie cudownie wyeksponowano zaokrąglony dekolt na plecach wykończony rzędem guziczków. Niezwykle wytworna propozycja dla każdej elegantki, która ceni sobie luksus  w gustownym wydaniu.

 Druga sukienka ślubna o prostej linii to model Lucretia ,która  wyróżnia się spektakularnym stylem Art Deco. Błyskotliwe koraliki i wpadające w ruch frędzelki finezyjnie wzbogacają tę oryginalną stylizację. Seksapilu dodaje mocno wycięty tył, a na szczególną uwagę zasługują dwa paseczki pełniące funkcje ramiączek. W tej sukni przetańczysz całą noc kusząc bogactwem prostej kreacji w stylu lat dwudziestych.

Brak Komentarzy

Komentarz