Odważna estetyka – czyli „deep plunge”

Odważna estetyka – czyli „deep plunge”

Eleganckie i pojawiające się w niemal każdej kolekcji tej jesieni głębokie dekolty w szpic to odważna estetyka, której szukają Panny Młode w 2022 roku. Głęboki dekolt tworzy efektowny punkt centralny, który podkreśla górną część ciała w każdym fasonie od sukni balowych po sukienki o kroju syreny czy też delikatnych modelach w kształcie litery A. Ponętne i wyrafinowane dekolty „V” są przeznaczone dla kobiet, które chcą obnażyć trochę więcej swojego ciała. Zachęcamy do podjęcia decyzji i przymierzenia jednej z tych sukien ślubnych z efektem „wow”, aby poczuć emocje i przekonać się, dlaczego jest to tak ważny trend. Z reguły im bardziej odważny wygląd, tym głębszy dekolt. Aby uzyskać pośrednie rozwiązanie, zdecyduj się na wycięcie z przeźroczystą wstawką. Oferujemy zmysłową i słodką wersję sukienki z tym akcentem z kolekcji Eva Lendel. Model „May” to subtelna suknia ślubna wyróżniająca się minimalistycznym i ciekawym designem. Dekolt V osłaniają florystyczne aplikacje, które zdobią także suknie na wysokości pasa. Wspaniale rozłożysta spódnica dzięki lekkiemu materiałowi sprawia, że stylizacja jest bardzo lekka – wyśniona dla eterycznej księżniczki.

 Jak już wspominaliśmy w poprzednim artykule dekolt Twojej sukni ślubnej jest jednym z najważniejszych elementów. Wiele z Was waha się przed suknią bez ramiączek, ponieważ chcą czuć się wygodnie. Suknie z ramiączkami spaghetti doskonale równoważę potrzebę komfortu z chęcią odsłonięcia dekoltu i ramion. Model Hadley łączy kobiecy dekolt V i cienkie ramiączka dodatkowo uwodząc zmysłowym fasonem syrenki. Suknię zdobi oryginalna, błyszcząca koronka zdobiona koralikami – daj się uwieść sukni pełnej blasku!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że trend mocno wyciętego dekoltu nie jest dla wszystkich ,więc bardziej tradycyjna Panna Młoda może preferować skromniejszą interpretację tego trendu. Dzięki połączeniu z długimi rękawami ten detal nadaje uwodzicielski jak i zarówno  elegancki wygląd.

Brak Komentarzy

Niestety, komentowanie jest obecnie wyłączone.