Kolekcja „Blue Mountain” marki Liretta

Kolekcja „Blue Mountain” marki Liretta

Być Panną Młodą to nie tylko przyjemne zadanie, ale zarazem bardzo ważne i odpowiedzialne. W końcu przychodzi ten moment, gdy musisz przemyśleć wszystko co do najdrobniejszego szczegółu, a co najważniejsze – znaleźć „tę jedyną” suknię ślubną. Aby ułatwić Wam nieco zadanie przygotowaliśmy dla Was niespodziankę  Przedstawiamy Wam  niesamowitą, ukraińską markę ślubną Liretta, która znajdziecie w Naszym salonie. Suknie ślubne, które zostały zaprojektowane do tej kolekcji nie są dziełem przypadku. To co łączy każdą z nich to odważne połączenia awangardy i klasyki. Każda z Was jest indywidualną osobą, dlatego nie można zaoferować Wam tego samego modelu i sięgać po takie same rozwiązania. W sukienkach marki Liretta kobiety wyglądają zarówno niebywale seksownie i zmysłowo mając okazję wyeksponować Swój charakter i za to je pokochaliśmy !

Przepełniona niesztampowymi detalami, ta oszałamiająca kolekcja obfituje w niesamowite kreacje, które spełnią oczekiwania każdej współczesnej Panny Młodej. Pomyśl tylko.…marzycielsko wyeksponowane plecy, bogactwo koronkowych akcentów i cudownie lekkie, lejące spódnice. Tutaj nowatorski obraz nowoczesnej Princessy łamie stereotyp konieczności wyposażania sukien w wielowarstwowe spódnice, aby poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Projektanci w każdym fasonie zadbali o podkreślenie kobiecych kształtów,  gustowne wymodelowanie  biustu i talii oraz wdzięczne zaakcentowanie odsłoniętych ramion.

Marka Lirette oprócz wspaniałych projektów pokusiła się o uatrakcyjnienie ich w najmodniejsze elementy. Spotkamy tu wyraziste dodatki w postaci przepięknych peleryn, precyzyjnie wykonanych welonów o różnych długościach, biżuteryjnych naszyjników osadzonych na plecach oraz fenomenalnych baskinek. Ślubne akcesoria zapewniają oczekiwany efekt i pozwalają na stworzenie dwóch stylizacji: klasycznej, dedykowanej na oficjalną ceremonię i bardziej nonszalanckiej wpisującej się w weselną zabawę. Cała kolekcja skupia się na stworzeniu sukienek, dzięki którym poczujesz się niczym prawdziwa gwiazda . Tu nawet najmniejszy detal został dopracowany z dbałością o każdy szczegół, a ekskluzywny dobór tkanin sprawił, że suknie zachwycają luksusowa odsłoną.

Brak Komentarzy

Komentarz