Efektowne falbany

Efektowne falbany

Jeśli kiedykolwiek w życiu kobiety jest czas na manifestacje swojej romantycznej natury to dzień ślubu jest idealnym momentem. Nie ma nic bardziej lirycznego niż plisowany, niezwykle kobiecy detal jakim jest urocza falbanka. Niezależnie od tego czy falbana będzie figlarnym dodatkiem sukni ślubnej czy też stworzy obszerną, wielopoziomową konstrukcję – dodają efektu WOW w każdym fasonie i bez dwóch zdań są stworzone do nocy spędzonej na parkiecie. Chmura finezyjnie ułożonych puszystych, kaskadowych falbanek nadaje frywolny, a zarazem modny wydźwięk ślubnej stylizacji. Rozkoszuj się swoją romantyczną duszą i wybierz ultra kobiecą suknię z kolekcji Victoria Soprano.

Spójrzcie na te „małe arcydzieło” wykonane z gorsetowej góry i wielowarstwowej spódnicy. Model Luna to baśniowa suknia przykuwająca uwagę swoim nowoczesnym charakterem, a niezliczona ilość detali sprawia, że jest ona wyjątkowa. Eteryczna góra emanuje seksapilem, a zarazem dziewczęcym urokiem. Tutaj urocze kwiatuszki w towarzystwie lśniących elementów mocno podkreślają swoje miejsce na gorsecie tworząc dekoracyjną część tej sukni. Głębokie wycięcia zarówno z przodu dekoltu jak i z boku podkreślają kobiecie atuty, a dzięki pokryciu transparentnej tkaniny zapewniają komfort i wspaniały efekt iluzji. Całość podtrzymują subtelne ramiączka spaghetti w formie przeźroczystej tasiemki na której  błyszczące diamenciki. Dół sukni tworzą niezwykle lekkie, duże falbany, które są ułożone na różnych wysokościach. Również tutaj zauważymy florystyczne akcenty oraz brokatową poświatę w całości rozświetlającą tę przepiękną kreację. Luna to zwiewna, fantazyjna suknia, która sprawdzi się pierwszorzędnie w letnią uroczystość weselną.

Drugi model jest kontrastem dla pierwszej sukni, ale łączy je wspólny mianownik- mowa oczywiście o falbankach, które jednak w tym przypadku zawładnęły całym dołem. Spódnica w modelu  Betanie to puszyste warstwy małych falbanek, które dodają ogrom objętości i imitują efekt morskiej piany. Delikatny rodzaj materiału i niezliczona ilość falbaniastych kaskad tworzą spektakularny efekt końcowy.  Równie oryginalna jest góra sukni, która intryguje nie tylko długim rękawem, ale złotym, mieniącym się kolorem. Mocna zabudowa przełamana została ciekawym dekoltem w postaci transparentnej wstawki. Ten ciekawy projekt w awangardowej kolorystyce dedykowany jest odważnym ,pragnącym przełamać konwenansowe Pannom Młodym.

 

 

Brak Komentarzy

Komentarz