Efekt Tatuażu – czyli znajomość świadomych trendów i gotowość na przebojowy wizerunek

Efekt Tatuażu – czyli znajomość świadomych trendów i gotowość na przebojowy wizerunek

Koronkowy tatuaż powraca do topowych trendów w sukienkach ślubnych również w roku 2021. Dekolty, czy też wyeksponowane plecy z efektem iluzji odnajdziemy w wielu modelach każdej kolekcji sukien ślubnych. Ten fenomenalny efekt projektanci osiągają poprzez nałożenie koronkowych aplikacji na przeźroczysty tiul. Delikatna technika i pierwszorzędne dobranie tkanin zapewnia oszałamiający wygląd każdej Pannie Młodej. Nowoczesna suknia ślubna z efektem tatuażu charakteryzuje się wspaniałymi plecami, które ozdabiają skórę najbardziej wyszukiwanymi wzorami. Również tutaj nie zabraknie motywów roślinnych, które obecnie są równie silnym trendem. Aplikacje nie muszą wcale bazować na kwiecistych wzorach, lecz mogą przybrać formę leśnych tendencji w postaci gałązek i listków nawiązując tym samym do natury. Suknia ślubna w takiej odsłonie to stylizacja pełna magii gdzie kobiecość łączy się z dziewczęcym urokiem.

Projekty „tatoo lace” wspaniale odnajdują się również jako ozdoby z tkaniny na długich rękawach i wycięcia w sylwetce. Panny młode są wszechobecne w tym nurcie, ponieważ decydując się na iluzję tatuażu na skórze zyskują zarówno ponadczasowy jak i awangardowy wygląd ślubny. Taka sukienka emanuje niezwykle eleganckim i seksownym ślubnym wyglądem, który sprawi, że będziesz olśniewać w tym wyjątkowym dniu.

Artystyczna suknia ślubna z imitacją tatuażu jest sprytnym sposobem na dozowanie eksponowania dekoltu. Wijące się warstwy koronki na półprzeźroczystym materiale często w odsłonie 3D wspaniale współgrają z głębokimi wycięciami w kształcie litery „V”

Niezależnie od tego, czy chcesz mieć efekt na plecach, rękawach czy dekolcie, nowoczesny efekt tatuażu zdobiący Twoją skórę delikatnymi kwiatami sprawi, że poczujesz się skromnie, a jednocześnie seksownie i na pewno uzyskasz zapierający dech w piersiach wygląd.

 

Brak Komentarzy

Komentarz