Plecy w roli głównej

Plecy w roli głównej

W tym roku dekolt na plecach zanurzy się jeszcze bardziej i stanie się bardziej interesujący. Zwykłe, iluzoryczne plecy zostaną zastąpione arcyciekawymi stylizacjami, które sprawią, że Twoi goście będą mogli spojrzeć na coś imponującego, gdy miniesz ich idąc przejściem. Plecy w roli głównej to trend, który coraz ofensywniej podkreśla swoje miejsce w modzie ślubnej.Wyeksponowany tył jest jednym z najlepszych sposobów na wywołanie efektu „wow” w dniu ślubu. Suknie ślubne ukazujące nagość pleców były niezwykle popularne w kolekcjach tego sezonu, co oznacza, że ​​w 2021 roku będziesz mieć do wyboru najróżniejsze seksowne style, które dodatkowo zachwycą Cię wspaniałymi detalami.  Ponieważ obecny rok uwielbia błyskotki to nie zabraknie ich również w postaci fenomenalnych zdobień osadzonych na plecach. Chcesz wnieść trochę blasku? Ciekawą propozycją jest biżuteria ślubna, która obecnie stanowi już integralną część sukien ślubnych, a jej zadaniem jest dodać lśniącego elementu z tyłu Twojej kreacji. Delikatne naszyjniki z kryształków czy też sznury opadających pereł wspaniale uatrakcyjnią odsłonięte plecy przekształcając najbardziej skromną sukienkę w wyjątkową, bajeczną kreację.

Projektanci lubią bawić się tyłem bo wiedzą , że kreatywnie udekorowane plecy to atrakcyjny atrybut sukni ślubnej. Coraz częściej sięgają po śmielsze rozwiązania. Od skrzyżowanych paseczków, finezyjnych haftów po szydełkowe koronki…wszystko to tworzy wspaniałe  obrazy pleców.

suknia ślubna 18037 Liberica (3) z kolekcji Liretta

Wykorzystanie przepięknych aplikacji do  podkreślenia odsłoniętego tyłu zawsze zwróci uwagę na sensualny akcent sukni, jednak sama prezentacja nagich pleców jest w dalszym ciągu obowiązującym trendem. Szalenie seksowne, mocno wycięte dekolty wycięte w kształt litery V idealnie współgrają z ozdobnymi ramiączkami. Taka kombinacja jest coraz bardziej pożądana przez Panny Młode ponieważ nie tylko wprawi gości w zachwyt, ale wydłuży i wysmukli sylwetkę do maksimum.

Brak Komentarzy

Komentarz