„Panna Młoda w piórkach’’

„Panna Młoda w piórkach’’

Jeśli jesteś typem przyszłej Panny Młodej, która nie zadowoli się prostą, minimalistyczną suknią lub klasyczną koronką to fantazyjna suknia jest zdecydowanie dla Ciebie. Ciekawe faktury, wyszukane aplikacje  i przeźroczyste warstwy tiulu to kolejny poziom stylizacji sukien ślubnych. Dalej nie jesteś usatysfakcjonowana? Wpisz: suknie ślubne zdobione piórami.

Od w pełni opierzonych sukienek balowych po eleganckie mini… luksusowe, a jednocześnie lekkie pióra dodają efektownego i kobiecego akcentu każdej sukni ślubnej. Czy będzie to  delikatne wykończenie, artystyczne podkreślenie ramion lub pełen pierzasty look od stóp do głów to zależy tylko od Ciebie. Jedno możemy Waz zagwarantować – wariancji na temat piór w roku 2021 jest całe mnóstwo . Suknia ślubna skąpana w piórach jest niewątpliwie odważna i dedykowana jedynie tym kobietom, które chcą się wyróżnić i zaszaleć w dniu swojego ślubu. Należy pamiętać, że tak jak inne przestrzenne aplikacje umieszczone na całej długości tkaniny mogą naprawdę poszerzyć sylwetkę. Jeśli jesteś oczarowana tym detalem, ale twoja sylwetka nie jest filigranowa to  prostsza suknia ślubna z piórowym akcentem będzie równie wyrafinowana jak i zabawna. Figlarna ozdoba może pięknie przystroić suknię pojawiając się na mankietach lub w obszarze paska.

Jeśli boisz się poświęcić swoją stylizację „opierzeniu”, ale dalej czujesz pewną pokusę wcale nie musisz rezygnować z tego motywu. . Wybierz po prostu pióro jako dodatek dekoracyjny. Szal z piór, peleryna lub kurtka stanowią równie efektowną warstwę  i genialny sposób na utrzymanie ciepła podczas jesiennych ceremonii. Oryginalna i bardzo modna będzie także opaska z piórkiem uwieńczająca Twoją fryzurę. A może wkomponujesz pierzasty akcent w bukiet?

Jeśli wpadasz gdzieś pomiędzy szaleństwem na punkcie piórek w tym przypadku proponujemy, suknię z warstwową spódnicą z piór i prostym, satynowym stanikiem. Prosta suknia obsypana koronką, interpunkcyjnymi kryształkami lub cekinami  to również dobre tło na zastosowanie piórek – ważne, żeby zachować proporcję. Ozdobiona piórami sukienka mini lub midi jest swawolną opcją na poprawiny. Dowolności jest bez liku i z pewnością każda z Was znajdzie coś dla Siebie 🙂

Brak Komentarzy

Komentarz